Багатіймо!

Багатіймо!

Використання методів самонавіювання для залучення грошей
Нижченаведені переконання створені з однією-єдиною метою: змінити те, як ви думаєте – не свідомо, а підсвідомо. Вони є командами. Використовуючи метод Сільва, ви можете перепрограмувати себе, щоб стати магнітом для грошей!
Розслабтеся. Після того, як ви розслаблені, ваш розум менше генерує нових ідей, які програмуються у вашій підсвідомості. Після чого приходить черга змінити обмеження, які утримують вас від потоку грошей.
Як використати самонавіювання успішно:
– Вимовляйте утвердження в теперішньому часі. Уникайте програмування “у мене буде багато грошей” у вашій підсвідомості, тому що абсолютно незрозуміло, коли ж це станеться. Ваш розум не знає, що робити з цим твердженням. Краще скажіть “У мене є гроші”.
– Програмуйте їх в позитивному ключі, концентруйте свою увагу на тому, чого ви хочете, а не на тому, від чого хочете позбавитися. Уникайте фраз на кшталт: “Я не хочу бути бідним”. Зосередьте свою розумову і емоційну енергію ТІЛЬКИ на достатку! Під час повторення переконань, візуалізуйте собі те, на що витратите ці гроші. Уявіть усі ті чудові речі, які ви можете зробити за допомогою грошей! Уявіть собі, як отримуєте гроші, кладете їх на рахунок у банк і використовуєте їх на радість собі і оточуючим;
– для досягнення найкращих результатів, повторюйте переконання кілька разів в день впродовж кількох хвилин,добре сконцентруйтесь. Не відволікайтеся на що-небудь інше, зверніть свою увагу винятково на гроші. Утримуйте цю інтенсивну увагу так довго, як тільки можете;
– вимовляєте свої переконання повільно, з радістю і любов’ю; і після того, як ви закінчите, насолоджуйтесь почуттям, створеним у вашому власному тілі;
– – повторюйте твердження щодня протягом місяця або більше. Це відобразить вашу думку у вашій підсвідомості. Ви створюєте нову думку-звичку, завдяки якій автоматично думаєте позитивно про гроші, а не автоматично думаєте про них негативно. Важливо: якщо ви пропустите хоч один день, будь ласка, почніть відлік спочатку, оскільки необхідно, щонайменше, 30 днів для того, щоб виробити в собі деяку звичку. Крім того, зверніть увагу на те, чому ви пропустили цей день, і не повторюйте такої помилки в майбутньому.
Приклади утверджень :
– У мене завжди є більш ніж достатньо грошей, щоб задовольнити власні потреби і втілити свої бажання.
– Я залучаю гроші легко.
– Я люблю, коли у мене багато грошей.
– – Я відпускаю усю заклопотаність грошима.
– Мої думки завжди зосереджені на достатку.
– Я вітаю появу грошей в моєму житті.
– Гроші приходять до мене з багаточисельних джерел.
– – Я дозволяю грошам з’явитися в моєму житті.
– Я добре ставлюся до грошей!
– Я притягую численні прибуткові пропозиції.
– Люди цінують те, що я роблю, і я винагороджуюся сторицею за свою роботу.
– – Мені дуже подобається мати більше грошей, ніж мені треба.
– Я гідний мати багато грошей.
Створюйте нові переконання про себе і гроші за допомогою щоденних повторювань від чистого серця і подивитися, що станеться!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *