Андрій Шевченко окреслив головні пріоритети в своїй роботі на посаді посла у Канаді

Андрій Шевченко окреслив головні пріоритети в своїй роботі на посаді посла у Канаді

Новопризначений посол України в Канаді Андрій Шевченко назвав головні пріоритети в своїй роботі, серед яких – політична підтримка, яка гарантуватиме, що Канада й надалі залишатиметься лідером у міжнародній коаліції на захист України.

Про це він заявив під час спілкування з Президентом України Петром Порошенком, повідомляє прес-служба Глави держави.

“Андрій Шевченко подякував за довіру та запевнив Президента в повному розумінні відповідальності своєї нової місії. Він також окреслив головні пріоритети в своїй роботі: політична підтримка, яка гарантуватиме, що Канада й надалі залишатиметься лідером у міжнародній коаліції на захист України, військово-технічна співпраця та зона вільної торгівлі, яка вимагає наповнення реальними інвестиційними проектами”, – йдеться у повідомленні.

Так, під час зустрічі з новопризначеним послом Порошенко наголосив на стратегічній важливості завдань посла у країні, в якій “український фактор відіграє найбільшу роль за межами нашої держави”.

“Впевнений, що твій молодий ентузіазм, політичний досвід і бажання працювати створять потужний базис для подальшого ефективного зростання наших відносин (українсько-канадських відносин – Ред.)”, – додав він.

Глава держави також підкреслив, що сьогоднішні відносини України і Канади перебувають на дуже високому рівні взаємної довіри та підтримки. Зокрема, він нагадав, що Канада була однією з перших країн, яка в умовах агресії Росії “блискавично” надала Україні військово-технічну допомогу, і є одним з найпотужніших адвокатів України у світі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *