Акції солідарності з Україною відбудуться 1 березня

Акції солідарності з Україною відбудуться 1 березня

Українська Всесвітня Координаційна Рада закликає українські громади за кордоном, всіх небайдужих і солідарних з Україною людей взяти найактивнішу участь в акціях протесту, оголошених по всьому світу 1 березня цього року.
Закордонні українці висловлюють свій протест супроти брутального й цинічного утримання під вартою в Росії Надії Савченко – жінки-воїна, котра при виконанні свого обов’язку була взята в полон, таємно вивезена до Росії і всупереч всіх норм міжнародного права переслідується в суді Російської Федерації.
Українці діаспори вважають продовження обстрілу мирного населення, як і позицій українських збройних сил після підписання Мінських угод 12 лютого ц.р. з усіх видів зброї, включаючи танки та системи залпового вогню, російськими військовими кураторами і навченими ними терористами – свідченням бажання Кремля до продовження кровопролиття в Україні.
Подальша практика відправок Москвою псевдо “гумконвоїв” зі зброєю, обладнанням і боєприпасами для терористів є прямим підтвердженням того, що Російська Федерація є країною агресором, яка веде неоголошену війну супроти нашої Батьківщини, війну, що ставить собі за мету ліквідацію України як незалежної держави.
УВКР закликає українську діаспору, представників трудової міграції підтримати громадську ініціативу і взяти якнайактивнішу участь в пікетах, мітингах, маніфестаціях під будівлями посольств та консульств Росії з вимогою 1 березня звільнення Надії Савченко, та припинення війни супроти України й виконання мінських угод.
Михайло Ратушний
Голова УВКР

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *