Акція «Тарасова Верба» триває

Акція «Тарасова Верба» триває

Українська Всесвітня Координаційна Рада спільно з громадською організацією «Студентське братство Обухівщини «Нація Єдина», проведуть акцію в «Тарасова Верба», яка присвячена дням вшанування пам’яті великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка.

З 6-го до 15-го березня у всіх 39-ти середньо-освітніх школах Обухівського району будуть висаджені пагінці, що походять від верби, яка була привезена з Казахстану, і є прямими спадкоємцями дерева висадженого Тарасом Шевченком під час заслання.

100_1843
14 березня акція «Тарасова верба» відбудеться в Обухові, участь в якій візьме Міністр освіти та науки України Сергій Квіт. Під час акції окрім висадження Тарасової верби відбудеться урочисте нагородження директорів шкіл, що популяризують Українську культуру та історію, ювілейними медалями УВКР, що були виготовлені до 200-от річчя з дня народження Тараса Шевченка, а також книги-альбому «Тарас Шевченко у пам’яті поколінь», де вперше зібрано усі світлини пам’ятників Тараса Шевченка в Україні та світі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *