Акція в пам’ять про Бориса Нємцова і жертв війни в Україні, проти зла і насильства відбулась Берліні.

Акція в пам’ять про Бориса Нємцова і жертв війни в Україні, проти зла і насильства відбулась  Берліні.

Більше півсотні людей зібралися перед будівлею російського посольства на бульварі Унтер-ден-Лінден, недалеко від Бранденбурзьких воріт, щоб вшанувати пам»ять відомого політика і всіх людей, стали жертвами російської агресії.

У суботу свої співчуття висловили керівники ФРН. Канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, що «приголомшена підлим вбивством російського опозиційного політика Бориса Нємцова» і зажадала від президента Володимира Путіна гарантувати, що злочин буде розкрито в найкоротші терміни, а винні притягнуті до відповідальності.

Із закликом розкрити шокуюче вбивство звернувся до влади РФ і президент ФРН Йоахім Гаук. За його словами, Нємцов сміливо виступав за свободу, демократію і мир, не лякаючись при цьому критики московської влади.

“Для суспільної дискусії в Росії його смерть є величезною втратою. Саме зараз його голосу буде особливо не вистачати”, – підкреслив глава держави.

Міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр у свою чергу заявив, що «засмучений і шокований, як і багато росіян, нещадним вбивством Бориса Нємцова; ми втратили безстрашний голоc за відкриту Росію».

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *