Автомобіль Tesla в Норвегії побив рекорди популярності і продажу.

Автомобіль Tesla в Норвегії побив рекорди популярності і продажу.

Світовий авторинок останнім часом часто став орієнтуватися на більш екологічні автомобілі, що підтверджує статистика продажу сучасних електрокарів. Таких, як машина Тесла.

Світовий авторинок сьогодні переживає серйозні зміни. Вперше в історії машина Тесла продається в рекордній кількості. Ще на початку минулого року рекордсменом в Норвегії став автомобіль Tesla Model S. Однак, такі досягнення стосуються не тільки Tesla – електричний Nissan Leaf в списку лідерів з продажу зайняв третю позицію.

54afad564ee09_Tesla_elektrokar

За даними статистики Інформаційної ради з дорожнього руху, у Норвегії на частку електромобілів припадає 20,3% продажу нових машин.

10,8% продажу нових автомобілів припадає на Tesla Model S, – це вдвічі більше, ніж у рекордсмена номер два – Volkswagen Golf (624).

Норвегія привернула увагу всього світу своїм агресивним просуванням електромобілів. Якщо норвезькі податки на звичайні машини відомі своїми захмарними тарифами, щодо електромобілів тут все навпаки. Новий електромобіль можна купити без податків, держава надає безкоштовний проїзд по всіх платних ділянках, міста типу Осло і Бергена мають безкоштовну парковку в центрі. Також на численних пунктах швидкісного зарядження по всій країні можна безкоштовно отримати підзарядку.

У числі норвежців, які купили електромобілі Tesla з нульовими викидами в атмосферу – генсек НАТО Йенс Столтенберг і кронпринц Хокон.

Нагадаємо, Tesla Motors найближчим часом планує випустити бюджетний електрокар Model E, який буде вартувати близько 30 тисяч доларів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *