ЯК ЦИБУЛЯ В ШКАРПЕТКАХ МОЖЕ ЗМІНИТИ ВАШЕ ЖИТТЯ

ЯК ЦИБУЛЯ В ШКАРПЕТКАХ МОЖЕ ЗМІНИТИ ВАШЕ ЖИТТЯ

Після цієї статті ти будеш засинати в шкарпетках з цибулею на ступні.
На ступнях ніг людини знаходиться близько 7000 нервових закінчень, які за китайською теорією пов’язані з усіма внутрішніми органами в організмі. Ось тільки одна проблема – енергія, яка посилається через ці меридіани, стає пасивною, оскільки люди у наш час постійно носять взуття. Тому меридіани слід правильно стимулювати, і кращий для цього спосіб або “заземлятися”, стоячи на голій землі голими ногами, або використати звичайну цибулю.
Далі китайські цілителі радять порізати цибулину упоперек як ковбасу (можна ще часник використати), покласти шмати в щільні шкарпетки і надіти так, щоб кільця притиснулися до підошов. І так лягти спати. Окрім стимулювання меридіанів для кращого проходження енергії ци у втомлену печінку, ця процедура вбиває мікробів і бактерії на поверхні шкіри, а фосфорна кислота потрапляє в потік крові і допомагає її очищати.
Ще китайські цілителі не радять споживати використану для лікування в шкарпетках цибулю і часник.
Цікаво, що класти цибулю в шкарпетки на ніч без всяких там китайських історій про енергію радять і наші фахівці з народної медицини. Правда, не для прочищення меридіанів, а як засіб проти застуди.
Вигоди від застосування цього способу :
1. Ви зможете очистити свою кров. Це зробить фосфорна кислота, що міститься в цибулі.
2. Усі шкідливі бактерії і мікроби нещадно знищуватимуться.
3. Ваші ноги більше не видаватимуть неприємного запаху.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *