Як пережити серцевий напад, якщо Ви наодинці з собою

Як пережити серцевий напад, якщо Ви  наодинці з собою

Часто відбувається так, що серцевий напад трапляється з людьми, коли вони знаходяться самі вдома і нікому їм допомогти. Якщо ви раптом відчуєте, що серце ваше стало битися “неправильно” і ви близькі до непритомного стану, у вас є всього  близько 10 секунд, перш ніж ви втратите свідомість.

Між тим, усі жертви серцевих нападів могли б допомогти самі собі. Для цього необхідно почати кашляти – багато разів і з дуже великою силою. Кожного разу, перш ніж кашлянути, зробіть глибокий вдих, кашель має бути глибоким і тривалим, неначе ви віддаєте мокроту глибоко з грудей.

Вдихи і кашель повинні повторюватися кожних 2 секунди без перерв і зупинок  аж до приходу медичної допомоги, або ж аж до того моменту, поки серце знову не почне битися в нормальному ритмі.
Глибокий вдих дозволяє кисню проникнути в легені, а кашель  “стискає” серце і примушує  кров циркулювати. Цей тиск на серце  допомагає останньому досягти свого нормального ритму. Таким чином, жертви серцевих нападів отримують додатковий час на те, щоб дочекатися приходу лікарів або доїхати до лікарні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *