675 людей зі Сходу та з Криму прийняла Тернопільщина

675 людей зі Сходу та з Криму прийняла Тернопільщина

675 людей з Донецької, Луганської областей та Криму вже приїхало на Тернопільщину. Приїжджають в нашу область цілими сім’ями. Допомогу їм починають надавати вже на пероні залізничного вокзалу, зустрічають переселенців рятувальники обласного Управління ДСНС і допомагають безпечно доїхати до тимчасового помешкання. Це стосується, насамперед, жінок із дітьми, людей літнього віку та неповносправних.

Третього серпня до Тернополя приїхала ще одна сім’я з зони АТО – четверо людей з Донецька: серед них один інвалід першої та ще двоє – другої групи. Зустріли переселенців рятувальники, з’ясувавши проблеми і побажання, їх поселили в обласний геріатричний пансіонат, де вони перебуватимуть під цілодобовим медичним наглядом.

В кожній області на базі територіальних підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій створені регіональні штаби. Для організації допомоги в переміщенні з районів проведення АТО, поселенні та соціальному забезпеченню люди можуть звернутися до регіональних штабів.

Детальнішу інформацію можна знайти  на сайті управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *