50 дітей з Криму та зі Сходу України відпочивають на Тернопільщині

50 дітей з Криму та зі Сходу України відпочивають на Тернопільщині

Півсотні дітей з Криму, Севастополя, Луганська і Донецька відпочивають у таборах на Тернопільщині. Тут вони оздоровлюються і пізнають іншу, Західну Україну. Їм подобаються нові друзі і розваги, але усі думки і мрії – про мир, спокій у їх містах і селах і безпеку рідних людей.

У таборі “Лісовий”, що у Скоморохах, влітку дітям – рай: простір, ліс, ставок, чисте повітря. Тернопільські діти сюди пориваються за волею і цікавим дозвіллям, діти з Донецька, Луганська Криму і Севастополя приїхали до нас, насамперед, тому, що тут безпечно. Попри дозвілля частина дітей має можливість освоїти тут нові знання і навики, так необхідні у сьогоднішній час. У Скоморохах уже традиційно влітку діє табір юних рятувальників. Навикам свого ремесла дітей навчають лікарі-експерти і психологи.

Першочергове завдання фахівців – покращити їх психоемоційний стан. З дітьми працюють кращі психологи, спеціалісти соціальних служб, правоохоронці. Аби прийняти дітей, в обласний бюджет довелось внести зміни.

Діти як діти. Їм найбільше подобається дискотека і змагання. Але, коли мова заходить про мрії, усвідомлюєш, що ці діти бачили війну. А у свого Президента вони просять не сучасні телефони чи ноутбуки, їх прохання куди глобальніші. Діти просять миру та припинення війни.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *