15 інспекторів ДАІ Тернопільщини поїхали у зону АТО

15 інспекторів ДАІ Тернопільщини поїхали у зону АТО

Всі правоохоронці – добровольці. Їх чекає служба на щойно звільнених територіях Сходу України. Керівництво обласної міліції запевняє, що усі бійці повністю забезпечені бронежилетами, формою, взуттям та продуктами.

Ветеран міліції Петро Гутман сьогодні проводжав на Схід України сина. Про те, що старший інспектор дорожньо-патрульної служби Євген Гутман їде на війну, батько дізнався лише вчора. Вибір сина пояснює з трепетом у голосі, але по-чоловічому гідно.

Петро ГУТМАН, ветеран міліції, батько добровольця у зону АТО:
«На кожне покоління приходить якесь життєве випробування. На них випало це, щоб забезпечити цілісність країни і громадський порядок в зоні АТО».

Сьогодні на Сході України служить майже сотня міліціонерів з Тернопільщини. Командири запевняють, бійці мають все необхідне. І дякують благодійникам та меценатам за допомогу у придбанні спорядження.

Василь ОБЛЕЩУК, начальник УМВСУ в Тернопільській області:
«Всі співробітники міліції, які від’їжджають на забезпечення правопорядку, забезпечення дорожнього руху на теренах Східної України, всі забезпечені відповідно і захистами, бронежилетами, формою, берцами, амуніцією. Ніхто не їде роздутий».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *