У Зарваниці молитимуться за мир в Україні

У Зарваниці молитимуться за мир в Україні

19 та 20 липня у Марійському духовному центрі, що у Зарваниці, відбудеться традиційна Всеукраїнська та молодіжна прощі. Цього року молитовний похід і Богослужіння приурочені 25-річчю виходу УГКЦ з підпілля і спрямовані проханнями до Бога за мир і спокій в Україні. Організатори закликають усіх охочих приєднатись до спільної молитви.

Всеукраїнська та молодіжна проща, яка збирає щороку десятки тисяч прочан з України та закордону, відбудеться у Марійському духовному центрі Зарваниця дев’ятнадцятого – двадцятого липня. До чудотворної ікони Зарваницької Божої матері вирушають паломники, щоб у цей скрутний для України час, коли вороги зазіхають на Українську землю, її цілісність та європейський вибір, спрямовувати молитви за мир і соборність нашої держави.

Проща присвячена двадцять п’ятій річниці виходу УГКЦ з підпілля і покликана вшанувати мучеників, які постраждали у період переслідування церкви.

З молодими прочанами на площі біля парафіяльного храму Зарваниці уже традиційно зустрінеться Блаженніший Святослав. Опівночі молодь чекає духовний концерт. Зважаючи на ситуацію в Україні цьогоріч його програма буде не розважальною, а духовно-патріотичною.
За різними даними у прощі візьмуть участь десятки тисяч паломників з усієї України.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *