Українці з Румунії – чемпіони світу з футболу серед Української діаспори

Українці з Румунії – чемпіони світу з футболу серед Українських діаспорних команд, канадці задовольняються сріблом. Такий результат змагання, що третій рік поспіль об’єднує розкиданих світом діаспорян. Як і у попередні два роки Чемпіонат світу з футболу серед Українських діаспорних команд прийняв Тернопіль.

Очевидці фіналу третього Чемпіонат світу з футболу серед Українських діаспорних команд побачили п’ять забитих м’ячів та два різних тайми. У першій половині зустрічі, якщо не ігровою, то відчутною гольовою перевагою заволоділи українці із Румунії. У той час як канадійці зреалізувати свої моменти не зуміли, румунцям вдалося розписатися в воротах суперника тричі. Після перерви українські діаспоряни із Канади, програючи із рахунком 0:3, кинулися відігравати пропущене і не безуспішно. Спершу гравці у жовтій формі вибороли право на пенальті, яке вдалося реалізувати. Трохи згодом канадійці зуміли забити із гри. Втім забити втретє і хоча б перевести гру у післяматчеві пенальті їм не судилося. Переможцем третього Чемпіонату світу з футболу серед Українських діаспорних команд стає Румунія, Канада мириться зі званням фіналіста.

Завдяки футболу зібрати в Україні українців із різних куточків світу і є головною метою цього чемпіонату, який провели уже втретє і втретє саме в Тернополі. Як і у попередні два роки, головним суддею фінального матчу був головний ідейник цього змагання Ігор Бокій, який нині живе і працює в Канаді, а у минулому був першим тернопільським арбітром, який в полі обслуговував матчі вищої ліги України.

Третій Чемпіонат світу з футболу серед Українських діаспорних команд об’єднав понад сотню українців, які живуть закордном. До Тернополя приїхали діаспоряни з Канади, Білорусі, Румунії, Іспанії та Польщі.