Тернопільські фонтани потерпають від вандалів

Тернопільські фонтани потерпають від вандалів

Поламані фонтани. Вандали відривають від водограїв форсунки, невеликі деталі, які створюють водяні візерунки, кажуть водоканалівці. Відновлення таких обходиться підприємству дорого, а цього року проблема особливо загострилась. Тернополян просять боронити міські фонтани і повідомляти про порушення.

“Кульбаба” відцвіла. Фонтан поблизу центральної пошти Тернополя втрачає свою форму і красу. Проте не з власної волі, кажуть комунальники. Вандали відламують від споруди форсунки, невеликі деталі, які спрямовують потік води і утворюють водяний малюнок. З 90-та немає вже 18-ти, тобто п’ятої частини.

У Тернополі нині працює 9 фонтанів. Водограй у парку Національного відродження вмикають лише на День Незалежності. Решту по трохи реконструюють. Їх переводять на систему із замкнутим циклом для економії води, створюють неповторні візерунки і присвоюють символічні назви. Регулярно чистять, кажуть водоканалівці. І додають: є від чого. Природа засмічує їх листям, люди обгортками від солодощів. Якусь деталь, не розуміючи, можуть намагатись відкрутити діти. Тут варто бути пильними батькам. Про факти вандалізму комунальники повідомили правоохоронців.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *