Склад продуктів для бійців зони АТО відкрили у Тернополі

Склад продуктів для бійців зони АТО відкрили у Тернополі

7 громадських організацій Тернополя спільно збиратимуть допомогу для українських військових, які перебувають в зоні антитеростичної операції. Збір продуктів, грошей та речей новостворене “Ядро” проводить на складі на території гуртовні “Галант” у Тернополі, а також біля міських супермаркетів та магазинів. Долучатись просять мешканців районних центрів, міст, сіл області. Дітей закликають малювати військовим малюнки і писати листи. Будуть раді і допомозі волонтерів.

Консерва – 4 банки, олія, згущене молоко, чай, кава, печиво, цукор, макарони, гречка, шампунь, мило, зубна паста, туалетний папір, цигарки – 2 пачки. Приблизно такий набір – в кожному з цих ящиків. Всі вони – посилки українським бійцям в зону АТО. На кожному пакунку – номер телефону відправника та номер пакувальника.

Багато ящиків означає багато продуктів. Проте плутанини жодної і махінаціям тут не місце, запевняють активісти. Потреби української армії – в першу чергу. Тому сім громадських організацій об’єднали свої сили у зборі найнеобхіднішого. Контроль ведуть з моменту, коли люди приносять товар. Акт прийому-передачі товару – в двох примірниках.

Мешканці області активно підтримують акцію. Продукти приносять в центральний офіс об’єднання “Ядро”. З початку тижня це безкоштовно орендований склад на гуртовні “Галант”, що на вулиці Збаразькій у Тернополі. Інші віддають товар волонтерам, які щодня стоять поблизу міських супермаркетів та магазинів.

Долучатись просять і мешканців районів. Активісти вже підготували і розішлють майже дві сотні листів у сільські ради.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *