Рок-фестиваль «Файне Місто» відбувся у Тернополі

Рок-фестиваль «Файне Місто» відбувся у Тернополі

Десятки гуртів і тисячі людей зібрав дводенний фестиваль “Файне місто”. Він відбувався за Тернополем, неподалік міського аеропорту. Завдяки цьому комендантської години в учасників свята не було, а збоку швидко виросло наметове містечко.

Фестиваль  «Файне Місто» об’єднав усю країну в Тернополі. Незважаючи на короткочасний дощ, у перший день біля двох сцен фестивалю зібралось чимало людей, які веселились під пісні улюблених виконавців.

У перший день публіку розважали хлопці з Los Colorados, Qarpa, гурт Безодня, Тінь Сонця, Epolets та інші.
За кулісами музиканти розповідали, що підтримують ідею фестивалю, а саме думку про те, що «Файне Місто» об’єднує країну і раді, що подія таки відбулася.

Під час виступу одеського гурту «Epolets» провели справжній український флеш-моб.  Люди тримали блакитні та жовті листки паперу і таким чином утворили собою прапор України.
На території фестивалю цілий день також збирали гроші для потреб наших військових. Окрім цього ведучий головної сцени М’яч Дредбол проводив міні-аукціони, де продавав речі музикантів. Зокрема, диск від Ірени Карпи продали за 500 грн. а медіатор гітариста гурту Роллікс за 200 грн. Усі гроші передадуть на потреби батальйону «Тернопіль».

Другий день на «Файному місті» подарував  глядачам купу цікавих виступів. Серед гостей – Скрябін, Фліт, Перкалаба та інші.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *