Перенести бізнес на Тернопільщину готові підприємці зі Східної України.

Перенести бізнес на Тернопільщину готові підприємці зі Східної України.

Люди намагаються врятувати свої сім”ї та майно. Найперше мова йде про малий та середній бізнес. Сьогодні у міській раді Тернополя зустрічались представники влади, місцеві підприємці та переселенці зі Сходу. Гості дякували за прихисток та висловлювали бажання розпочати підприємницьку діяльність у нашій області. Місцеві обіцяли сприяти в усьому.

Підприємець Богдан Петрів родом з Чортківського району вже тридцять п’ять років живе та працює на Донеччині. Його бізнес – це виробництво корпусів електричних запобіжників для Запорізького заводу “Енергозахист”. Після звільнення Слов’янська чоловік намагається прийняти непросте рішення. Переведення свого бізнесу на Тернопільщину, втечею з неспокійного Сходу Богдан Петрів не вважає. Якщо побутові труднощі його не лякають, то не просто знову жити і працювати з людьми, які тебе зрадили.

Видавець та депутат міської ради Краматорська Олександр Толстогузов кілька місяців тому через загрозу арешту разом з родиною залишив рідне місто. Зараз повертається сам, аби відновити життєдіяльність Краматорська. Як налагоджувати стосунки з людьми, що були на боці сепаратистів, поки не знає. Земляків, які хочуть залишитись на Західній Україні розуміє.

Вирішувати де жити і працювати – це особисте право кожної людини. У переселенців зі Сходу країни його вже намагались відібрати. Люди лише захищають свої сім”ї та свою справу. Тернопіль готовий прийняти і допомогти. Влада і підприємці міста говорять про режим максимального сприяння. Сьогоднішня зустріч була першою.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *