Ні тероризму та диверсіям на українській залізниці

Ні тероризму та диверсіям на українській залізниці

“Укрзалізниця” посилила засоби безпеки на залізничних станціях та у потягах. На Тернопільщині працівники лінійної міліції сформували спеціальні групи, які виявляють та перевіряють підозрілих людей і багаж.

На залізничній станції Тернопіль уже посилено стежать, аби у місто та область не змогли потрапити люди, здатні вчинити теракт, а також не ввозилися речовини і обладнання, що можуть бути використані у цілях тероризму.  Для цього з працівників лінійної міліції, які пильнують за правопорядком на залізниці, сформовано спеціальні фільтраційні групи. Міліціонери на залізничній станції несуть службу цілодобово – у бронежилетах та зі зброєю в руках. Вони мають право перевіряти документи а також в присутності власників оглядати багаж. У людей правоохоронці просять розуміння.

Як на вокзалі так і в потязі, крім розуміння, лінійні міліціонери просять також і допомоги – повідомити, якщо побачили щось підозріле, або когось підозрілого.

Додаткові заходи безпеки на залізниці вживають у зв’язку із військовими діями на Сході України та загрозами терактів по всій території держави. До цього, наголошують, варто відноситися серйозно.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *