Народному артисту України Вячеславу Хім’яку виповнюється 65

Народному артисту України Вячеславу Хім’яку виповнюється 65

Від меншого до більшого. Двадцять років – викладач, сорок п’ять – актор театру, і шістдесят п’ять  – йому самому. У народного артиста України В’ячеслава Хім’яка – ювілей. Бенефісу, каже, поки що чекати не варто. Перш за все – через події в країні. Але Вячеслав Антонович вірить, ми переможемо. Тому нову вистави ювіляра варто чекати вже у січні.

Йому вже шістдесят п’ять, проте віку свого, каже, принаймні на сцені – не відчуває. Розказує, що належить до того покоління акторів, для яких кожний сезон – як новий етап життя. Попри те, що його та однолітків вже приписують до старожилів театру, ще готовий до експериментів. Говорить, присутність старших акторів у виставі творить дива, що використовують імениті режисери як Федір Стригун.

А коли все тільки починалось, В’ячеслав Хім’як планував бути режисером.
Аби займатися режисурою хотів і поступав на вищі режисерські курси. А став актором і режисером-педагогом. Тепер, передаючи свій досвід студентам, та поставивши на курсі двадцять одну виставу, переконаний, така роль – по-своєму приваблива. І радіє досягненням студентів.

Як із студента зробити справжнього актора – тепер одне із його основних занять. Крім того В’ячеслав Хім’як – провідний актор театру, грає сильних та вольових персонажів. А ще він громадський діяч. Та потай – мріє про сповідь на сцені.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *