Молоді люди в Грузії виступили за мир в Україні

Молоді люди в Грузії виступили за мир в Україні

Молодіжна громадська організація містечка Хашурі називається «Міст Дружби – Картлос». Молоді  юнаки й дівчата в межах проекту «Молодіжний уряд» поширюють ідеї миру, розвитку взаємозв’язків і співробітництва. 21-го вересня Тіна Махатадзе, Робі Кочішвілі, Торніке Кімерідзе, Гіоргі Садунішвілі разом зі своїми друзями й однодумцями провели акцію на підтримку миру в Україні.

1

Вдень біля пам’ятника Лесі Українці в Сурамі вони зачитали заклик молоді про припинення військових дій на південному сході України і з їх рук злетіли голуби миру. Крила птахів замайоріли  в небі синьо-жовтими переливами українського прапора. А ввечері в центрі Хашурі палахкотіли свічками грузинський і український прапори  й злітали в небо кулі-серця, як свята молитва до Всевишнього за упокій загиблих і про милість до живих.

3

Грузини називають свою країну Сакартвело. Назва ця утворилася від імені легендарного праотця грузинського народу Картлоса, який  оселився на теперішній грузинській землі і повів тут свій родовід картлів – людей щирих, гостинних, чуйних, вдячних, готових завжди прийти на допомогу…

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *