Медова вода

Медова вода

Мед, змішаний із звичайною водою -це воістину чудовий засіб, який доступний абсолютно кожному.
Позитивний вплив медової води на організм неможливо переоцінити. Одну чайну ложку меду розвести в склянці сирої води.Мед в сирій воді формує кластерні зв’язки (структурує її).Це підвищує її цілющі властивості. Медова вода засвоюється організмом швидко і повністю.

Нормалізується травлення. Покращується робота усіх ланок ШКТ.
Підвищується імунітет.Проходять хронічна нежить, бронхіти, розріджується і виходить слиз з легенів (природним чином – через кишечник).
Медова вода – протипаразитарний  засіб.

Перетравлюються завали в кишечнику, розчиняються калові маси. Відбувається санація кишечника. Місце локалізації калових каменів знаходиться в області талії. Тому перший час прийому медової води відзначаються випадки збільшення об’єму талії.
Але це не повинно вас лякати. Пояснення просте : калові камені набубнявіли, стали м’якими і починають виходити з організму.

Відбувається чищення усього організму на клітинному рівні. Підвищується антибактеріальний,противірусний ефект. Нормалізується робота товстої кишки.едову воду в лікувально-профілактичних цілях треба пити вранці натщесерце. Склянку медової води треба випити відразу. Це дуже важливо. Сфінктер шлунку відразу ж відкриється і рідина потрапляє в кишечник, після чого вбирається в кров.

Медовою водою протирають тіло. Вона живить шкіру, робить її м’якою, бархатистою і ніжною.
Це натуральна косметика.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *