В Україні триває мобілізація

В Україні триває мобілізація

На навчання відправлена чергова група військовозобов’язаних з Тернопільщини. В країні триває третя хвиля мобілізації. Завдяки попереднім чергам часткової мобілізації, розповідає командування, приведені у бойовий стан військові частини Збройних Сил України та інші військові формування. Це дало змогу  посилити охорону державного кордону на загрозливих напрямках, де і сьогодні йдуть бої та запобігти вторгненню регулярних військ Росії на континентальну Україну як з Криму, так і з півночі, сходу та з придністровського напряму. Суперечливі настрої у рідних. Бойовий дух у мобілізованих. У всіх надія на повернення з перемогою.

Військовозобов’язані, які сьогодні рушають на вишкіл, отримали повістки або прийшли добровольцями. У зону бойових дій, запевняють у військкоматі, ці чоловіки поки що не попадуть.

Якщо у першу хвилю мобілізації добровольцями зголошувались бути молоді хлопці, то сьогодні свій досвід і вміння воювати частіше пропонують зрілі чоловіки.

У комісаріаті інформують – таких свідомих добровольців не так багато. Хтось ховається за спинами, хтось виробляє довідки, хтось не повертається з-за кордону.

А ще у військкоматі кажуть, в останні дні невідомі телефоном поширюють неправдиву інформацію: телефонують рідним учасників бойових дій на Сході і повідомляють, що ті загинули. Насправді інформація не підтверджується. У військовому комісаріаті це називають провокацією і радять вірити лише компетентним джерелам.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *