В Україні стартувала вступна кампанія.

В Україні стартувала вступна кампанія.

Випускники шкіл, маючи на руках результати ЗНО, можуть подати документи до 1 серпня включно. Проте є категорії абітурієнтів, які здаватимуть у вишах екзамени. Їм документи треба принести швидше, до 24 липня.

Абітурієнти, які вирішили стати студентами тернопільських вишів, почали штурмували приймальні комісії вже з першого дня кампанії. У вишах пояснюють: держзамовлень цьогоріч більше, вступники ж кажуть, треба встигнути подати документи всюди, адже максимум цьогоріч – по три спеціальності в п’яти навчальних закладах.

Чимало випускників Східної України до вступної кампанії приєднаються після другої сесії ЗНО, яка ще триває. Абітурієнти, які здавали тестування, можуть принести документи до 1 серпня включно. Подати мають 3 сертифікати, при цьому з профільного предмету мають набрати 140 балів, 124 з обов’язкової української мови та третій предмет на вибір. Вищий бал – більше шансів на вступ. Але є категорії вступників, які здаватимуть у вищому навчальному закладі екзамени. Їм документи треба принести раніше, до 24 липня. З 25 липня до 1 серпня – іспити.

Зарахування відбуватиметься традиційно у три хвилі. Перший рейтинговий список оприлюднять 2 серпня, другий – 5 і останній – 8 серпня. А вже 11-го вийде наказ про зарахування студентів на місця держзамовлення на денну форму навчання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *