Вогники миру запалили у Зарваниці

Вогники миру запалили у Зарваниці

Тисячі людей в Зарваниці запалили вогники миру і молилися за спокій в Україні. Священики відслужили панахиду за героїв Небесної Сотні та воїнів, які віддали своє життя за волю і незалежність України. Молитву очолив Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, перед меморіалом на честь Небесної Сотні.

“Чудотворна, Діво Маріє,Витай, витай наша надіє!” так співаючи і йдучи з вогниками в руках тисячі людей під час Всеукраїнської та молодіжної прощі в Зарваниці просили в Богородиці миру і спокою в Україні. Відбувся традиційний похід із свічками. Все розпочалось з Архієреської літургії в Парафіяльному храмі в Зарваниці. Далі люди запалили чимало вогників і рушили до Чудотворного місця.

Священики відслужили панахиду за героїв Небесної Сотні та воїнів, які віддали своє життя за волю і незалежність України. Молитву очолив Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, перед меморіалом на честь Небесної Сотні.

Під час походу зі свічками священики закликали усіх присутніх запалити свої серця силою, вірою і завзяттям, великою жертвенною працею, а особливо жертвенною любов’ю за тих, хто загинув, в ім’я їхньої любові, в ім’я їхніх осиротілих жінок, вдів, дітей, онуків.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *