Більше 5 тонн допомоги зібрали учасникам АТО у Тернополі

Більше 5 тонн допомоги зібрали учасникам АТО у Тернополі

Більше п’яти тонн допомоги, а це два вщент заповнених буси зібрали учасникам АТО під час акції біля Архикатедрального собору Тернополя, в неділю, десятого серпня. Тернополяни несли харчі, білизну, засоби гігієни, медикаменти. Організатори дякують за таку активність і просять не зупинятися і надалі допомогати бійцям АТО.

Зібрані біля Архикатедри речі передали в Логістичний склад – центр допомоги бійцям в зоні АТО, створений громадськими організаціями, що входять в об’єднання заради громади “Ядро”. Звідти допомогу відправили батальйону “Тернопіль” на Луганщину.

Особливо хлопці радіють малюнкам та листам, які пишуть їм наймолодші з тих, кого ціною життя захищає українська армія.

Тернополяни активно допомогають українській армії приносять картоплю, крупи, закрутки, футболки, шкарпетки, білизну, засоби гігієни, медикаменти. Не зупинятися і продовжувати допомогати бійцям АТО просять тернополян волонтери.

Продукти харчування, що не псуються, засоби гігієни, медикаменти, білизну та інші речі можна приносити в логістичний центр на склад допомоги учасникам АТО за адресою – вул. Збаразька, 16, гуртовня “Галант” в Тернополі. Також волонтери збирають допомогу українській армії в супермаркетах, торгових центрах та магазинах.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *