Астрологічний прогноз на тиждень від 29 вересня до 5 жовтня.

Астрологічний прогноз на тиждень від 29 вересня до 5 жовтня.

oven

ОВЕН

На горизонті з’являться друзі, про яких ви давно забули. Час зведе вас з ними для того, щоб ви змогли вирішити те, що вам не вдається. У другій половині тижня на вас чекають цікаві презентації. Уникайте надмірних витрат, і нікому не позичайте гроші.

telec

ТЕЛЕЦЬ

Початок тижня подарує приємні враження, особливо якщо ви за межами дому. Постарайтесь надовго зберегти цей позитив. Щоправда, будні можуть внести свої корективи. Не переймайтесь, якщо у вихідні вам захочуть зіпсувати настрій через те, що ваше бачення подій не збігається з думкою оточуючих.

bliznecy

БЛИ3НЮКИ

Тиждень обіцяє бути досить плідним і насиченим подіям. Проявляєте ініціативу і намагайтеся втілити в життя те, що задумали. Начальство піде вам на поступки, а друзі забезпечать підтримку. Не повинно бути труднощів і вдома, але більш уважно ставтеся до потреб близьких.

rak

РАК

Доведеться багато працювати, але результатами праці будете задоволені. Не погоджуйтесь на авантюрні пропозиції. Непоганий час для ділових зустрічей і перемовин, однак добре аналізуйте отриману інформацію. У вихідні добре відпочиньте.

lev

ЛЕВ

Тиждень обіцяє бути вдалим і цікавим, Прислухайтесь до інтуїції, вона вас не підведе. Роботу виконуйте чітко і ретельно, бо якщо будуть промахи, ніхто ваших виправдань слухати не буде. Час сприятливий для подорожей, відряджень, зустрічей з потрібними людьми.

deva

ПАННА

Сконцентруйтеся на своїх обов’язках. Тиждень передбачається клопітким, але досить плідним. Можливі несподівані труднощі, які вимагатимуть від вас зусиль, але все має вирішитися завдяки допомозі друзів. У вихідні дозвольте собі розслабитись.

vesy

ТЕРЕ3И

Вам видасться, що оточуючі недооцінюють вашу працю, або не розуміють вас. Не намагайтеся висувати комусь претензії,бо вони безпідставні, а навмисна демонстрація образ ні до чого доброго не приведе -. Коректність, терплячість і тактовність – ось що потрібно на даний час.

skorpion

СКОРПІОН

Будьте обережні на словах, бо на рівному місці може виникнути конфліктна ситуація на роботі або вдома. Можете планувати нову справу, збирати потрібну інформацію, але до реалізації приступайте не раніше, ніж через місяць дбайте про свою безпеку і здоров’я.

strelec

СТРІЛЕЦЬ

Тиждень обіцяє бути сприятливим для тих, хто має справу пов’язану з наданням транспортних послуг. Матимете можливість налагодити корисні зв’язки, однак розраховуйте передусім на себе. Просто це час, коли проблеми треба вирішувати самому.

kozerog

КОЗЕРІГ

Зможете досягти досить багато, якщо зумієте, як кажуть плавці, упіймати хвилю. Будьте відверті і щирі у спілкуванні, і легко зможете завоювати симпатії та розраховувати на підтримку. Не надто довіряйте пліткам. Якась новина не на жарт схвилює вас.

vodoley

ВОДОЛІЙ

Сприятливий час для військових і комерсантів. Декому доведеться доводити свій професіоналізм. Стежте за новинами, не пропустіть повз вуха важливу інформацію. Контактів з незнайомцями намагайтесь уникати, особливо у вихідні. Не завадить добре відпочити.

ryba

РИБИ

Наразі немає сенсу чинити опір обставинам, не старайтесь щось змінювати. Утримайтесь від рішучих і авантюрних дій, а також від гострих висловлювань. Багато двозначних ситуацій можуть виникнути спонтанно, і це може призвести до розчарувань, але пам’ятайте, що труднощі ці тимчасові.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *