Активних учасників підпілля нагородила УГКЦ

Активних учасників підпілля нагородила УГКЦ

Близько ста єпископів, священиків, мирян, які брали активну участь у церковному житті у часи переслідувань УГКЦ, нагородили під час Всеукраїнської та молодіжної прощі в Зарваниці. Там дякували Богові за те, що 25 років тому українська греко-католицька церква вийшла з підпілля.

25 років після виходу з підпілля Української греко-католицької церкви, її легалізації, вона знову отримала погрозу, лист Міністерства культури за діяльність духовенства УГКЦ на Євромайдані в Києві. В січні церкві погрожували забрати легальний статус та дозвіл вільно сповідувати свою віру.

Блаженніший Святослав ШЕВЧУК: Глава Української греко-католицької церкви

«Ви пригадуєте, коли це сталося? Я отримав цей лист від уряду Януковича 6 січня, як подарунок на Різдво. Але цього уряду вже нема. Цього президента нема. А наша Церква є і буде. І поки є ви, віруючі люди, особливо молоді віруючі люди, і той народ і та держава мають майбутнє».

Під час прощі в Зарваниці дякували Богові за те, що українська греко-католицька церква двадцять п”ять років тому вийшла з підпілля, за те, що тепер кожен може вільно йти до храмів, молитися, прославляти Господа і духовно жити. Усіх, хто був активним та беріг церкву під час гонінь нагородили.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *