Манхеттен…

Чотириста років тому була здійснена найгучніша і найвигідніша в історії людства операція з нерухомістю: за 24 долари індіанці продали європейцям Манхеттен. Тепер острів змінився до невпізнання, а за цю суму на ньому можна купити хіба що квиток на відвідування хмарочоса Empire State building.

manhattan-morning-2

В наші дні Манхеттен є самим густонаселеним островом планети. Вартість тільки його землі – десь близько 40 мільярдів доларів, а ціна всього острова, разом зі зведеною на ньому нерухомістю, зашкалює за 3 трильйони. Втім, і число найбагатших жителів тут також рекордне. В Нью-Йорку жартують, що їздити по Манхеттену на автомобілі може дозволити собі тільки дуже марнотратна людина – пошук парковки може зайняти стільки ж часу, скільки і сама поїздка. По Манхеттену найкраще ходити пішки – і не тільки через щільність дорожнього руху.

91416-~1

Крім численних музеїв, тут чи не кожна будівля – пам’ятник, від якого не відірвати очей. Старовинні будинки прекрасно поєднуються з кращими зразками сучасної архітектури. Тут розташовується маса найвідоміших пам’яток Нью-Йорка, в тому числі знаменитий вищезгаданий Емпайр-стейт-білдінг, Центральний парк і Таймс-сквер. І колоритний Чайна-таун, і яскравий Бродвей – все це знаходиться на цьому острові.

111
А ще один варіант дізнатися Манхеттен краще – помилуватися на нього з висоти, звідки вид на Манхеттен особливо заворожує.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *