Будинок за 10 годин.

Не повних 10 годин знадобилося бригаді з релігійної громади амішів, щоб на порожньому місці звести величезний будинок.

У США проживає близько двохсот тисяч амішів — представників одного з найбільш консервативних релігійних рухів. Вони дуже набожні, поважають ручну працю, дотримуються скромності в одязі і простоти в побуті. Можливо, тому з таким непростим завданням, як зведення чималої будівлі, бригаді амішів вдалося впоратися буквально в лічені години.

345749_original

Аміші – скромники  (plain people), які характеризуються особливою простотою життя.

amish-kitchen-fred-lassmann

Amish_-_On_the_way_to_school_by_Gadjoboy-crop

Аміші — менонітська течія анабаптистичного походження. Християнська спільнота, засновником якої був — Якоб Амман, священик з Швейцарії, що емігрував у Ельзас.

Значна частина сучасних амішів (понад 200 тисяч) живе в США і Канаді. Найконсервативніші групи амішів США зберігають в побуті Пенсильванську німецьку мову.

344249_original

Сім’ї та громади амішів зазвичай дуже консервативні і намагаються зберегти традиційний спосіб життя та архаїчні відносини. Шлюби аміші допускають тільки з іншими амішами. Сім’ї, як правило, багатодітні. Літнім і хворим членам громади намагаються допомагати своїми силами, не беручи соціальне забезпечення від держави або інших зовнішніх організацій.

article-2401101-1B6E93E7000005DC-569_634x410

amish_stockxchng

Аміші старого обряду також відомі своїм неприйняттям ряду сучасних технологій – вони не використовують мережевої електрики, телефонів і автомобілів. Багато членів Церкви амішів також не сприймають придбання страховок або отримання допомоги від держави (наприклад, соціального страхування в США). Як і багато інших анабаптистів, аміші відмовляються від будь-якого роду військової служби.

Traditional_Amish_buggy

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *