Їжа подовжує життя

Їжа подовжує життя

Кращий стабілізатор цукру в крові – МАЛИНА
В малині міститься антоціан (рослинний пігмент), який підтримує вироблення інсуліну і контролює рівень цукру в крові, тим самим захищаючи від діабету.
Захист від раку кишечника – ЗЕЛЕНИЙ АБО БІЛИЙ ЧАЙ Одна чашка в день в два рази знижує ризик захворювання раком кишечника. Антиоксиданти, що містяться в чаї, називаються катехінами, пригнічують розвиток ракових клітин.
Захист шкіри – МОРКВА. Вчені США виявили, що у людей, які споживають велику кількість каротину (пігменти, що містяться в морквині), в 6 разів менше вірогідність розвитку раку шкіри.
Захист для серця – ЛОСОСЬ. Споживання природних жирів, наприклад, в лососеві або маслиновій олії, підвищує рівень холестерину ЛВП. Крім того, в лососеві міститься велика кількість жирних кислот омега- 3, які запобігають серцево-судинним захворюванням.
Захист кісток – КРЕВЕТКИ. Креветки багаті на вітамін В12, який робить кістки міцнішими і відіграє важливу роль в розвитку нових клітин. Окрім цього, креветки є джерелом вітаміну D, важливого інгредієнта у складі кісток.
Захист від раку грудей – ЦІЛІСНЕ ЗЕРНО. Згідно з дослідженням, жінки, що споживають не менше 30 г цілісного зерна в день, в 2 рази менше схильні до захворювання раку легенів. Тарілка каші з чорницею – кращий захист від раку грудей.
Контролер кров’яного тиску – ВАРЕНА КАРТОПЛЯ. Споживання калію (вистачає 400 г вареної картоплі, але обов’язково картоплі з шкіркою!) істотно знижує кров’яний тиск. Кращий захист для зубів – ТВЕРДИЙ СИР. Дослідники виявили, що 10 г сиру Чеддер, Гауда або Моцарела в день знижує рівень рН, що запобігає появі ушкоджень зубів.
Кращий захисник зору – ШПИНАТ АБО САЛАТ ЛАТУК. Національний інститут здоров’я з’ясував, що у тих, хто споживає лютеїн (знайдений в зелені), на 43 % меньша вірогідність дегенерації жовтої плями.
Еліксир молодості – ЧЕРВОНЕ ВИНО. Окислювальний стрес грає головну роль в старінні, а антиоксиданти в червоному вині, резерватроли, допомагають продовжити життя, шляхом нейтралізації хвороботворних вільних радикалів. Піно Нуар : в одній склянці цього вина міститься найбільше резерватрола.
Відновлення волосся – ЯЛОВИЧИНА. Залізо в м’ясі стимулює оновлення і відновлення волосся. Крім того, яловичина багата на цинк, що запобігає випадінню волосся. Захист від раку простати – ЧАСНИК . Компоненти, що знаходяться в часнику, знижують вірогідність захворювання раком простати на 50 відсотків.
Захист від раку легенів – ГРЕЙПФРУТ. Грейпфрут в день знижує розвиток раку легенів на 50 %. В грейпфруті міститься нарингин, який допомагає понизити рівень ензимів, що провокують розвиток ракових клітин.
Контроль рівня холестерину – МАСЛИНОВА ОЛІЯ. Антиоксиданти, що містяться в маслиновій олії, підвищують рівень холестерину ЛВП (хорошого) і знижують рівень холестерину ЛНП (поганого). А також маслинова олія є відмінним захистом проти серцево-судинних захворювань.
Кращий стимулятор роботи мозку – КАВА. Крім того, що кава дає заряд бадьорості на 90 хвилин, чашку кави вранці – джерело антиоксидантів, які запобігають розвитку хвороби Альцгеймера більш ніж на 60%

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *