ІНСУЛЬТ: Запам’ятайте всього три перші кроки !!!

ІНСУЛЬТ: Запам’ятайте всього три перші кроки !!!

ЯК ВСТАНОВИТИ ІНСУЛЬТ:
Під час відпочинку на природі, моя подруга зачепилася і впала – вона завірила усіх, що з нею все добре і що вона просто спотикнулася об камінь оскільки ще не звикла до свого нового взуття. Друзі допомогли їй обтруситися і протягнули їй нову тарілку з їжею. Моя подруга  продовжувала насолоджуватися відпочинком, попри те, що вона здавалася трохи розгубленою. Пізніше подзвонив чоловік подруги і повідомив усім, що його дружину забрали в лікарню – (о 6 годині вечора її не стало).
У неї стався інсульт. Якби її друзі знали, як встановити ознаки інсульту, можливо, вона була б з нами сьогодні. . .
Хтось би ще не помер. Але ж оточуючі почуваються безпорадними і не знають, що робити.
А прочитати цю інформацію – треба витратити всього хвилину часу !
Лікар невролог надалі заявив, що якби він міг дістатися до потерпілого впродовж трьох годин, він би міг повністю усунути наслідки інсульту. Він також звернув увагу, що проблема в тому, як встановити інсульт, поставити правильний діагноз і потім доставити потерпілого впродовж 3 годин до медичної установи для надання допомоги.
РОЗПІЗНАЄМО ІНСУЛЬТ:
Заради Бога постарайтеся запам’ятати 3 основні кроки в розпізнаванні симптомів інсульту.
Прочитайте і запам’ятайте!
Іноді важко відразу розпізнати симптоми інсульту. На жаль, відсутність обізнаності призводить до трагедій. Потерпілий від інсульту може отримати серйозні порушення роботи мозку, у випадку якщо людям, що знаходяться поблизу, не вдалося вчасно розпізнати ознаки інсульту.
Сьогодні, лікарі стверджують, що будь-який свідок події може розпізнати симптоми інсульту, поставивши потерпілому три прості  запитання:
1.Попросіть потерпілого ПОСМІХНУТИСЯ.
2.Попросіть ЗАГОВОРИТИ. Попросіть вимовити просте речення. Чітко. Наприклад: За вікном світить сонце.
3.Попросіть його або її ПІДНЯТИ обидві руки.
Увага! Ще один спосіб розпізнати інсульт окрім вищезгаданих : попросіть потерпілого висунути язика. І якщо язик кривий або неправильної форми і западає на один або інший бік, то це теж ознака інсульту. Якщо Ви відмітили у потерпілого проблему з якимсь з цих завдань, негайно викликайте швидку і опишіть симптоми медикам, що прибули на місце.

PS: Ще кілька симптомів: раптова слабкість, потемніння в очах або зниження гостроти зору на одне око, нездатність розуміти чужу мову, раптовий сильний головний біль, який може супроводжуватися нудотою і блювотою, порушення орієнтації в просторі, втрата стійкості і свідомості!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *