Ікона Манявської Пресвятої Богородиці приїде у Тернопіль

Ікона Манявської Пресвятої Богородиці приїде у Тернопіль

У Тернополі можна буде приступити до чудотворної ікони Манявської Пресвятої Богородиці. Минулого року, перебуваючи в Тернополі, ікона тричі мироточила і зцілила чотирьох людей.

Чудотворна ікона Манявської Пресвятої Богородиці зберігається у монастирі, що на Івано-Франківщині, який ще називають другим Афоном, твердинею православ’я. Святиня славиться багатьма чудами і зціленнями.

Монах, який тримав цю ікону в себе вдома, поставив її на мертвого хлопчика, дванадцятирічного, якого вже батьки привезли відспівувати. Монах прочитав акафіст до ікони і хлопчик ожив, після цього від цієї ікони почалися чудотворіння одні за одними, – розповідає настоятель церкви ікони Божої Матері “Скоропослушниці” в Тернополі УПЦ КП отець Володимир.

Минулоріч, перебуваючи в храмі ікони Божої Матері “Скоропослушниці” в Тернополі, Манявська ікона тричі мироточила. Після акафісту та молебну люди побачили на святині росу і чули приємний запах мира. Воно текло з рук і ніг Богородиці, по боках, де зображені Іов та Феодосій Манявські – засновники Манявського монастиря.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *