Європейський гороскоп від Івана Круп”яка на 2015 рік.

Європейський гороскоп від Івана Круп”яка на 2015 рік.

goroskop-2012-oven

ОВЕН

Загалом очікується досить успішний рік. Адже символом року є саме ця тваринка. Маєте шанс змінити себе, стати більш відкритими і контактнішими, що дозволить стати лідером навіть в тих сферах, де Овни традиційно менш успішні – мається на увазі фінанси і кохання. З початку року добре продумайте свої плани на рік. Рік сприятиме розширенню справ, вдалих покупок, початку бізнесу. У багатьох в цьому році з»явиться не лише кохана людина, але й чудовий партнер, який завжди вислухає і підкаже, а при потребі – підставить своє плече.

goroskop-2012-tilec

ТЕЛЕЦЬ

Рік ознаменується серйозними перемінами в житті, які можуть зачепити будь-яку із сфер. Саме в цьому році можете стати більш успішними. Якщо у попередні роки ви інколи працювали за двох, то тепер все впорядкується. Якось менше часу займатимуть проблеми родинно-сімейні. В середині весни можете зустріти людину, яка покорить вас своїми судженнями про життя і місце людини в ньому. Є ризик закохатися та поринути в невідомі вам тенета філософії, що зробить вас вільнішими. Все це може стати причиною непорозумінь і проблем у вашому житті.

goroskop-2012-bliznuki

БЛИЗНЯТА

Ви переступите цей рік з особливим настроєм і темпом. У вас назбиралось чимало цікавих і нереалізованих планів, більшість з яких плануєте реалізувати і перетворити в життя саме в цей період. Близнят чекає несамовитий роман вже з початку року, який все переверне в житті і може зірвати плани. Ви ніби перестанете належати собі, а всі ваші дії будуть крутитися навколо сфери почуттів. Вас можуть не зрозуміти рідні і близькі, комусь будуть перечити і переконувати в протилежному. Ви можете змінити все: роботу, помешкання, покинути батьківщину, податись за коханою особою навіть на кінець світу. Як би там не було, але любовна сфера керуватиме впродовж року людьми з-під цього знаку.

goroskop-2012-rak

РАК

Непростий рік очікує представників цього знаку. Ці люди з початку року будуть всіляко старатися уникати проблем, вирішувати які потрібно саме зараз і не відкладати у довгий ящик і не очікуючи коли маленьке непорозуміння переросте в конфлікт великих розмірів. Можливі немалі втрати у тих сферах життя, де Раки не зможуть відстоювати свою позицію. А якщо ви зберетесь зі своїми силами – зможете постояти за своє. Цей рік сприятливий для знайомств і зав»язування стосунків, які у майбутньому принесуть немалі блага у вигляді грошової підтримки або допомоги у вирішенні складних життєвих питань.

goroskop-2012-lev

ЛЕВ

Для Левів рік прийдешній обіцяє стати досить корисним в плані нового напряму в житті, побудови планів та створення міцної основи для майбутніх перемог. На відміну від попередніх років, Леви не будуть прив»язані і занурені з головою в роботу, а більше матимуть часу для активного відпочинку. Не забуваючи про роботу або контролюючи її на відстані, зможете збагатитись новими знайомствами та прогресивними ідеями, які зможете застосувати для власного розвитку. Більшість будуть якось вивільненні від почуттів та обов»язків, зможуть бути самі собою. Полювати за овечками та кізками не завжди захочеться.

goroskop-2012-diva

ДІВА

Відповідальним та домовитим Дівам не так легко буде вписатися в збаламучений рік козячо-овечої енергетики, коли всі і скрізь думають як би їм полегшити своє життя і наповнити його розвагами. Ви не зможете зрадити собі і не зможете ні на хвильку розслабитись. Але повільними кроками просуватиметесь вперед до наміченої мети. Зірки радять Дівам попрацювати над собою, своїм духовним станом, а також ставленням до життя. Вибирайте ті шляхи, які зможете подолати і освоїти.

goroskop-2012-terezi

ТЕРЕЗИ

Загальними фразами можна сказати, що саме Терезам передбачається пережити цікавий та корисний рік в плані розвитку та знайдення мети в житті. З хлопчиків він зробить чоловіків, а невпевнених в собі осіб він оберне на рішучих і наполегливих. Натхнення, яке оволодіє вами, допоможе у вирішенні найсерйозніших проблем способом гри. Якось швидше за інших будете схоплювати на льоту і перетворювати в життя. Великий вплив на представників цього знаку матиме закоханість, яка поселиться у вашому серці вже навесні. Вам буде здаватися, що навколо вас крутиться увесь світ.

goroskop-2012-scorpion

СКОРПІОН

У багатьох випадках цей рік може стати переломним для людей, що народилися під цим знаком. Вам просто набридло таке життя, що оточує одними проблемами і при цьому не несе практично ніякого задоволення. Причиною раптового повороту в житті може стати випадкова зустріч з людиною успішною та впливовою, яка своєю філософією життя захопить вас. Деякі Скорпіони можуть поламати усі статути, що колись були для вас усім і податись на нові місця з цілком іншими принципами життя. А це потягне за собою конфлікти і непорозуміння з рідними, особливо на початку літа. Все внормується вже восени.

goroskop-2012-strilec

СТРІЛЕЦЬ

Настрій представників цього знаку в 2015 році буде веселковим. Стрільці за своєю вдачею оптимісти, а тому з добрим зарядом енергії станете налагоджувати особисте життя, або старатиметесь воз»єднатись з коханою особою і запропонуєте їй спільне життя цивільного плану, або навіть вінчання. Ви не зможете сидіти на місці, мандрівки, переінакшення просто переслідуватимуть Стрільців. Інколи навіть без чіткого уявлення хочеться щось робити і кудись мчати. У багатьох здійсняться давні мрії.

goroskop-2012-kozerog

КОЗЕРІГ

Загалом представники цього знаку проживуть складнуватий рік, в якому їм передбачається чимало попрацювати над собою, щоб стати кращим, а це означає жити якісніше і насолоджуватись кожним днем перебування на землі. Так як Козероги є невиправними матеріалістами, які не завжди вміють тішитись життям, через що самі стають для себе перешкодою і через те мають проблеми. Але саме в 2015 році ви ніби прокинетесь від довгого сну і зрозумієте що життя прекрасне, але його потрібно відчути. А найбільше змінить вас любов, яка прийде несподівано.

goroskop-2012-vodoliy

ВОДОЛІЙ

Представники цього знаку мають схожу філософію з господинею року – Козою. Ви такі ж самі контактні, допитливі, стараєтесь уникати складної та важкої праці, маєте творчу та ліричну вдачу. Цей рік ідеально підходить саме вам. Вмійте знаходити гармонію у всьому, поповнюйте своє серце любов»ю. Десь в кінці літа можете зустріти таку ж глибоку і споріднену душу, як ви самі і ваше життя засяє новою зіркою.

goroskop-2012-ribi

РИБИ

Народжені під цим знаком в 2015 році можуть досягнути набагато більшого, аніж за останні 10 літ. Цей рік обіцяє стати періодом можливостей і карколомного стрибка в кар»єрі, якщо будете проявляти наполегливість та діловитість. На ваше перевтілення повпливає саме бажання підкорити ці вершини, які ніколи не були для вас досяжними. Вам не потрібно буде щось доводити – все говоритиме само за себе. Ваша наполегливість настільки захопить багато цікавих людей, що вони і самі не знатимуть чому вони захочуть вам допомагати. А далека поїздка зможе докорінно змінити ваше життя.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *