Як легко виспатися

Як легко виспатися

Щоб вранці відчувати себе бадьорим і повним сил для нових звершень, необхідно дотримуватися кількох простих правил.

1. Вечеря повинна бути. Експерти розходяться в думці якою саме має бути вечеря – легкою чи навпаки, але те, що сон на порожній шлунок буде істотно гіршим – це факт.
Ще варто сказати, що перед сном не рекомендується пити тонізуючі напої, такі як кава, міцний чай і апельсиновий сік, а ось вранці – бажано, це підніме ваш життєвий тонус.

2. Прогуляйтеся перед сном. Дуже добре може позначитися на якості вашого нічного відпочинку невелика (10-15 хвилин) прогулянка, оскільки під час прогулянки на свіжому повітрі організм насититься киснем, який необхідний для міцного сну.

3. Провітрюйте приміщення. Обов’язково перед сном добре провітрюйте приміщення, в якому збираєтеся спати. Велика кількість кисню – запорука міцного сну та гарного ранкового самопочуття.

4. В жодному випадку не дивіться безпосередньо перед сном новини, швидше за все вони будуть напхані негативною інформацією, яка перешкодить вам швидко заснути. Подивіться щось легке і приємне.

5. Лягайте спати до опівночі. Лікарі стверджують, що година сну до опівночі дорівнює двом годинам після. Тобто якщо ви ляжете спати в 22:00 і прокинетеся в 4:00, ваш мозок буде думати що ви проспали 8:00 замість шести. Перевірте це самі і ви здивуєтеся наскільки легше стало висипатися.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *