Як зберегти здоров’я не встаючи з дивана

Як  зберегти здоров’я не встаючи з дивана

Китайські кульки як спосіб зберегти здоров’я, не встаючи з дивана
Усі ми знаємо про користь фізичних вправ. Проте не завжди знаходимо час навіть для елементарної зарядки. Як же у такому разі допомогти організму залишатися здоровим? Для цього нам згодиться один з методів традиційної китайської медицини. А саме оздоровчий масаж з використанням китайських куль. Це дивно але приблизно 15 хвилин легкого масажу рук можуть замінити повноцінну зарядку. Причому цей спосіб оздоровлення усього організму не вимагає особливих фізичних зусиль, а тому підійде практично кожному.Чому масаж з використанням китайських кульок ефективний для усього організму?Масаж китайськими кулями сприяє розслабленню і зняттю стресу. Окрім цього він покращує роботу внутрішніх органів, нормалізує артеріальний тиск, розвиває координацію рухів, а також покращує пам’ять і увагу. Але чому нескладні вправи з китайськими кульками, при яких задіяні тільки руки, справляє таке загальнозміцнююче враження?! Річ у тому, що наші внутрішні органи мають точки відповідності на наших руках. Таким чином, впливаючи за допомогою китайських куль тільки на руки, ми насправді впливаємо на увесь свій організм.

Приклади вправ з китайськими кулями

В першу чергу треба знати, що китайські кулі бувають різних розмірів. Якщо вам раніше не доводилося працювати з цим чарівним інструментом, то спершу придбайте не дуже великі кульки. Для жінок і дітей ідеально підійдуть китайські кулі розміром 35 мм, а для чоловіків – 40 мм. Із зростанням рівня своєї майстерності можете збільшувати і розмір куль.

Найпростіші вправи

1. Здавлюйте одну кулю подушечками усіх п’яти пальців.

2. Підкидайте одну кулю на долоні.

3. Здавлюйте одну кулю, затиснувши його в руці.

4. Покатайте одну кулю між долонями.
5. Зімкніть кільце з великого і вказівного пальця навколо однієї кулі, а потім почніть злегка здавлювати кулю.

6. Обертайте одну кулю в руці, задіюючи при цьому усі п’ять пальців.

7. Обертайте відразу дві кулі в руці, періодично міняючи напрям обертання.

В процесі зайняття намагайтеся не стільки дивитися на кулі, скільки прислухатися до відчуттів і почуттів усередині себе.

Спробуйте зробити ці прості вправи! Вам обов’язково сподобається. Адже навіть мудрі китайські імператори визнавали дієвість цього масажу, який до усього іншого дарує довголіття і допомагає досягти просвітлення.

Запобіжні заходи

Не передавайте свої особисті китайські кулі нікому іншому, навіть найближчому родичеві. Повірте, йдеться не лише про гігієнічний аспект. Разом з китайськими кулями можна передати своє здоров”я

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *