У Йорданії з”явилась вулиця Тараса Шевченка

У Йорданії з”явилась вулиця Тараса Шевченка

Вулицю, на якій розташоване українське посольство у Йорданії , перейменували на вулицю Шевченка.

Про це на своїй сторінці у соцмережі написав голова МЗС України Павло Клімкін.

“Для настрою: ви в курсі, що в Йорданії вулицю, на якій розташоване наше посольство, перейменували на вул. Шевченка?” – написав міністр.

One comment

 • Посольство України в Йорданії висловлює автору вдячність за публікацію статті.
  Слід зазначити, що в результаті цілеспрямованої роботи та звернень Посольства України до йорданської сторони та з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження великого Кобзаря у другій половині березня 2014 р. муніципалітет Великого Аммана перейменував вулицю аль-Умума на Тараса Шевченка.
  Остаточне розпорядження про перейменування вулиці підписав мер міста Амман Акіль Аід Більтаджі – один із найдосвідченіших йорданських політиків і управлінців, колишній сенатор, радник Короля і міністр туризму.
  Варто зазначити, що на даній вулиці знаходиться Посольство України в Йорданії і це перша українська закордонна дипустанова, яка розташована на вулиці великого Кобзаря. Крім того, Йорданське Хашимітське Королівство перша і єдина країна із 22 арабських, яка найменувала вулицю в столиці іменем великого українського поета і художника Тараса Шевченка.
  З більш детальною інформацією про українсько-йорданські відносини можна ознайомити на сайті наукового журналу “Зовнішні справи” http://uaforeignaffairs.com/ua/ekspertna-dumka/view/article/iordanski-shljakhi-tarasa/

  Reply

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *