У Грузії відбувся захід на підтримку молодого режисера Олега Сенцова

У Грузії відбувся захід на підтримку молодого режисера Олега Сенцова

Нещодавно в Культурно-інформаційному центрі Посольства України в Грузії відбувся захід на підтримку молодого режисера Олега Сенцова, якого утримують під вартою співробітники органів ФСБ Росії ще з 11 травня 2014 року після арешту в Сімферополі.

DSC_0024

Група грузинських кінематографістів надіслала звернення до Володимира Путіна з вимогою звільнити режисера. Як відомо, з подібними вимогами раніше виступили Національний союз кінематографістів України, Європейська кіноакадемія, кінорежисери: Педро Альмодовар, Вим Вендерс, Криштоф Зануссі, багато інших особистостей і організацій.

DSC_0015

Відкриваючи захід, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Грузії Василь Цибенко висловив вдячність усім грузинським друзям, усім людям світу, які словом і ділом підтримують  Україну в тяжку хвилину, завдяки чому і Олег Сенцов, і Надія Савченко, і всі ті, хто утримуються ФСБ Росії лише за їх переконання та патріотизм, будуть звільнені.

DSC_0005

Учасники заходу – представники української діаспори, журналісти  та грузинські кінематографісти – переглянули дебютний фільм Олега Сенцова «Гамер». Стрічка є особливою тим, що у ній, за задумом режисера, ролі виконують не професійні актори, а «люди з вулиці».

Після перегляду глядачі поділилися враженнями і подякували ініціаторові заходу, новому дипломату Посольства – Олені Курило.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *