Українці і чеченці в Парижі провели спільний Марш миру

Українці і чеченці в Парижі провели спільний Марш миру

Українська громада в Парижі спрямовує всі зусилля на врегулювання ситуації в країні за підтримки інших народів, які постраждали від путінської агресії. Днями в Парижі відбувся спільний Марш миру українців і чеченців. Ініціатором заходу був Емін-Саїд Ібрагімов – колишній міністр зв’язку в останньому радянському уряді Чечні, засновник Комітету з прав людини 9 квітня 1991 року.

«Зупинити український конфлікт можна лише правовим шляхом, із застосуванням принципів міжнародного права. Без застосування юридичних норм і  спільних зусиль довести ці злочини буде неможливо, адже Путіну і його вертикалі влади захотілося реалізувати свої злочинні дії.», – зазначив правозахисник, що нині мешкає в Страсбурзі.

20141011_142327

Марш миру, який розпочався в Варшаві і проклав свій шлях через основні європейські столиці, закінчиться в Брюсселі. Там до чеченців також долучаться українські активісти.

На думку Саїда Ібрагімова, без підтримки міжнародної спільноти конфлікт на Донбасі може стати довготривалим і повністю дестабілізує ситуацію в регіоні. До мітингу на Марсовому полі біля Ейфелевої вежі також долучилися кримські татари. Їх основним посланням стало переконання, що Крим – це Україна. Не дивлячись на російську окупацію і вимушене переселення в західні регіони України, вони висловили сподівання повернутися на історичну батьківщину попри все. Мітингувальників також підтримали росіяни і поляки, висловивши своє рішуче «ні» режиму Путіна.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *