Українці Німеччини відправили на батьківщину медичне обладнання.

Українці Німеччини відправили на батьківщину медичне обладнання.

Українські волонтери в Німеччині уже вдруге зібрали медичне обладнання для допомоги пораненим військовослужбовцям із зони АТО. Серед іншого – операційний стіл, дефібрилятор, лікарняні ліжка, милиці.

“Ось це наша найцінніша річ – операційний мікроскоп. Ми його придбали за три тисячі євро. В Україні за ці гроші апарату такої комплектації не купиш”, – розповідає членкиня української волонтерської групи “Франкфуртський обоз” Ольга Пужай.

Окрім мікроскопу до України відправляють операційний стіл та лампи, дефібрилятор, 15 лікарняних ліжок з матрацами, 25 інвалідних візків, 180 милиць, тренажери для реабілітації, одяг для хворих, перев’язочні матеріали тощо.

0,,18042882_303,00

Українські волонтери відправляють з Німеччини до України вже другу партію медичної допомоги військовим, які постраждали в зоні АТО. Ще місяць тому на батьківщину поїхала вантажівка об’ємом у 20 тонн.

“Все починалося з лікування майданівців та поранених у зоні АТО. Медична тема відверто боліла нам, а коли ми побачили, що в Україні бракує медичного обладнання, а в Німеччині воно є і дешеве, то вирішили відправляти його на батьківщину”, – розповідає Ольга Пужай. Для цього волонтери з Німеччини зареєстрували в Україні благодійну організацію. “Вирішили допомагати легально, не контрабандою та не ховаючись”, – пояснює активістка.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *