Українці Лондона закликали Девіда Кемерона допомогти звільнити Савченко і Сенцова.

Українці Лондона закликали Девіда Кемерона допомогти звільнити Савченко і Сенцова.

Українська громада Лондона звернулася до прем’єр-міністра Великої Британії Девіда Кемерона із закликом допомогти якомога скоріше звільнити Олега Сенцова, Надію Савченко та інших українських активістів, які незаконно утримуються в Російській Федерації.

Про це йдеться у повідомленні Посольства України у Великій Британії.

Зокрема, у зверненні до прем’єр-міністра Великої Британії Девіда Кемерона активісти просять допомогти звільнити Олега Сенцова, Надію Савченко, Олексія Чірнія, Геннадія Афанасьєва, Олександра Кольченка, Юрія Яценка та інших українських активістів, які стали жертвами політичних репресій та незаконно утримуються в Російській Федерації.

“Українська громада Великої Британії наголошує на незаконному характері утримання громадян України під вартою у Росії та закликає Вас, пане Прем’єр-міністре, та Уряд Сполученого Королівства докласти усіх можливих міжнародно-правових і політико-дипломатичних зусиль для їх якнайшвидшого звільнення”, – йдеться у листі українців до Девіда Кемерона.

У зверненні наголошується на політичному характері обвинувачень проти українських громадян, заангажованості російських слідчих органів та відсутності об’єктивних доказів вини затриманих.

В організації “Лондон Євромайдан” переконані, що ці кричущі факти порушення прав і свобод людини з боку Росії мають знати в усьому цивілізованому світі і, зокрема, у Великій Британії, в країні, де неможливо уявити подібного.

“Ми дуже сподіваємося, що британський уряд не просто зверне увагу на цю проблему, і не обмежиться лише висловлюванням свого занепокоєння, а надасть реальну допомогу у звільненні українців з російського полону”, – зазначила активістка “Лондон Євромайдан”

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *