Українці Австралії запевняють, Україна та Австралія справжні друзі

Українці Австралії  запевняють, Україна та Австралія справжні друзі

Українська діаспора в очікуванні візиту Президента України Петра Порошенка в Австралію висловлює надію на подальший розвиток двосторонніх відносин та продовження матеріально-технічною підтримки для протидії російській агресії.

Президент Союзу українських організацій Австралії Стефан Романів наголошує: “Запрошення австралійського уряду і візит Президента Порошенко в Австралію є важливим досягненням україно-австралійських відносин. Це вказує на те, що країни, які об’єднала спільна трагедія та боротьба із тиранією, мають міцне і оптимістичне спільне майбутнє».

За його словами, українські австралійці чекають на зустріч і воліють висловити підтримку Президентові за демократизацію України та захист її суверенітету.

Українці Австралії вітають переговори високого рівня між Президентом і прем’єр-міністром Австралії. Уряд прем’єр-міністра Ебботта продемонстрував потужну підтримку і був великим другом України під час Майдану, після вторгнення в Крим та на східну Україні, після величезної трагедії рейсу MH17”, – зазначається в повідомленні. Українська діаспора сподівається, що австралійська прихильність і дружба триватиме й надалі.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *