Українські хакери «поклали» ще 17 сайтів бойовиків.

Українські хакери «поклали» ще 17 сайтів бойовиків.

Українські хакери здійснили чергову антисепаратистську акцію – заблокували ще 17 сайтів, які здійснюють інформаційну підтримку бойовиків і поширюють заклики до підриву територіальної цілісності країни.

Про це повідомляє керівник руху «Українські Кібер Війська» Євген Докунін на своїй сторінці в Facebook – передає joinfo.ua.

«Заблоковано такі сайти терористів: без-вести.рф, ungu.org, 2news.com.ua, pravdatoday.info, bne.su, lvs-global.ru, slemtt.myjino.ru, odessa-antimaydan.com, ispomodnr. ru, molotpravdu .com, новорус.рф, novorossia.co, nol.su, dnrepublic.info, ukrnovosti.info, donetsk-gov.su і k61.dn.ua, »- інформує Докунін.

Він зазначив, що всього «лежать» 56 сайтів бойовиків.

«Також ми закрили 6 сайтiв у червні, 7 сайтів в липні, 16 сайтів у серпні, 5 сайтiв у вересні, 3 сайти у жовтні та zkan.com.ua і ntribunal.info, HTTP: //on.fb .me / 1uqrQG5 . Операція «Відплата» триває! DDoS атаки – це артилерія «Українських Кібер Військ», яка працює і вдень, і вночі », – пише Докунін.

Раніше Докунін зі своїми колегами заблокував рахунки так званої «Харківської народної республіки» в системах WebMoney і Яндекс.Деньги, а також рахунок прихильників «ДНР» і «ЛНР». За словами хакера, протягом червня-жовтня «Українські Кібер Війська» заблокували 1 млн. доларів на 128 рахунках бойовиків

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *