Українське свято в Сіднеї.

Українське свято в Сіднеї.

27-го вересня 2014 року, у Сіднеї відбувся особливий захід під назвою “Україна – найкраща.” Метою цієї події було показати деякі аспекти неперевершеної української культури та її традицій шляхом виконання музики та презентації українського стилю одягу.

8

Захід відбувався в домі власника”Stylish Discoveries” – це інтернет-магазин стильного українського одягу для всієї сім”ї, аксесуарів, мистецьких виробів ручної роботи та багато іншого.

5

3

Участь у цьому заході взяла Лариса Ковальчук – у її виконавчому мистецтві поєднані талант віртуозної гри на бандурі та вишуканий і тонко вишколений голос. Перший альбом Лариси “Ой співаночки мої” могли придбати усі гості цього заходу.

4

А ще виступали чудові виконавці: Людмила – віртуозна цимбалістка та Сергій – співак та гітарист з Канади.

7

2

На цьому особливому заході зібрали $300 на благодійні внески для України. Ці гроші передали  отцю Михайлу Смоленцю, Intercession of the Holy Virgin, Ukrainian Orthodox Church. Кошти адресовані вдовам з дітьми, чиї чоловіки і батьки загинули під час війни з окупантами в Україні.

1

Організатори цього заходу задоволені результатами і сподіваються, що і надалі зможуть таким чином допомагати рідній Україні.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *