Українська діаспора США має більше працювати з конгресменами

Українська діаспора США має більше працювати з конгресменами

Дуже важливо, щоб діаспора продовжувала свою роботу. Більшість членів Конгресу погано знають Україну. Їх треба просвіщати.

Другого грудня група з 11 американських конгресменів від обох партій представила законопроект 5782 «Про введення санкцій проти Російської Федерації та надання додаткової допомоги Україні та інші цілі». Він є практично ідентичним сенатському «Акту на підтримку свободи України».

Обидва законопроекти вимагають від президента Обами введення додаткових санкцій проти російських компаній, у тому числі проти Рособоронекспорту, і визначають Україну, Грузію та Молдову найбільшими союзниками за межами НАТО з метою надання цим країнам військової допомоги. Крім військової, законопроектами передбачається також допомога у сфері енергетики, інформаційної політики та тимчасовим переселенцям.

«Існує висока ймовірність того, що законопроект вже цього тижня буде винесений на голосування в Сенаті, що дозволить надати Україні додаткову допомогу і ввести додаткові санкції проти Росії.

safe_image

Чи підтримає ці законопроекти більшість у Палаті представників і Сенатіі чи буде вона достатньою, щоб подолати можливе вето президента? Автор  нового документа конгресмен від Демократичної партії США Марсі Каптур закликає членів української діаспори продовжувати активно працювати зі своїми представниками у Конгресі.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *