УВКР координуватиме допомогу діаспори українській армії

УВКР координуватиме допомогу діаспори українській армії

Продовжити  роботу щодо координації та доставки допомоги українським військовим від українців з різних країн світу має наметі Українська Всесвітня Координаційна Рада. У цьому запевнив її голова Михайло Ратушний на засіданні президії УВКР.

Представники української діаспори зустрілись у Києві. Серед іншого, найперше говорили про ситуацію в Україні. Член Президії УВКР Олександр Ушинський, який повернувся з передової, де він воює у складі ДУК “Правий Сектор” розповів про ситуацію на фронті, зокрема в Донецькому аеропорту, потреби вояків та допомогу, яку УВКР надала учасникам АТО з початку військових дій.

Голова “Об”єднання українців Польщі” Петро Тима розповів  про велику кількість біженців з України, які просять політичного притулку в Польщі. Дуже часто ці люди отримують відмову, оскільки відсутні підстави для надання такого статусу, адже на більшості території України нема військових дій і ці громадяни можуть переїхати туди.

Завдяки позиції Спілки Українців Придністров’я, в цій самопроголошеній республіці не відбулося жодного антиукраїнського мітингу. Про це повідомив голова спілки Леонід Ткачук. Придністров’я  дуже складний регіон. Там живе  200 тис. громадян Молдови, 200 тис. громадян Росії і 100 тис. громадян України. Коли стало відомо, що деякими проросійськими силами готується антиукраїнська акція, представники української громади зустрілися з керівництвом організацій, котрі представляють громадян Росії та Молдови і повідомили, що у випадку проведення подібного заходу українська громада буде проводити відповідні акції на підтримку України. У отакий спосіб вдалося домовитися, що для уникнення провокацій та недопущення конфронтації, в республіці не будуть проводитися акції антиукраїнського характеру.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *