Технічні причини перешкоджають швидкій лібералізації візового режиму з ЄС, – МЗС Латвії

Технічні причини перешкоджають швидкій лібералізації візового режиму з ЄС, – МЗС Латвії

Програма лібералізації візового режиму Україна – ЄС гальмується через технічні причини.

Про це сьогодні на прес-конференції у Дніпропетровську повідомив міністр закордонних справ Латвійської Республіки Едгарс Рінкевічс.

«Аби ввести програму лібералізації віз, ЄС і Україна повинні виконати багато домашньої роботи. Це дуже багато питань, які стосуються контролю кордонів, формату паспортів, деякі зміни в законодавстві. За нашою інформацією, є ще питання, які українська сторона повинна влагодити», – відзначив голова МЗС Латвії.

Міністр заявив, що має намір сприяти тому, аби до Ризького саміту уряду країн ЄС і країн східного партнерства завершили програму лібералізації віз. «Я сподіваюся і цьому сприятиму, аби до Ризького саміту ми програму лібералізації віз і з Україною, і з іншими східними партнерами могли підписати, а потім буде процес ратифікації. Щоб ми її запустили», – заявив Рінкевічс.

Як відомо, сьогодні в Дніпропетровську з офіційним візитом перебуває міністр закордонних справ Латвійської Республіки Едгарс Рінкевічс і міністр закордонних справ Республіки Ісландія Гунар Браге Свейнсcон. Під час офіційного візиту міністри зустрілися із заступником голови Дніпропетровської облдержадміністрації Борисом Філатовим. Також зарубіжні гості ознайомилися з роботою Координаційного центру допомоги переселенцям з Криму і східних регіонів України, відвідали єврейський культурний центр «Менора» і завод «Інтерпайп-Сталь».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *