Тернопіль готується до партизанської війни

Тернопіль готується до партизанської війни

У місті починають військово-медичні навчання для цивільного населення. Вчитесь може кожен. Лише потрібно звернутись в міську раду і заповнити анкету. Курс навчання – тиждень. Заняття після роботи.

Міський голова Тернополя Сергій Надал каже: «в Тернополі є місця, які призначені для використання під бомбосховища, є місця для масового переховування людей, це підвальні приміщення. Якихось спеціальних бомбосховищ нарити на 200 тисяч населення нереально. Але населенню треба розповісти, як правильно себе вести в таких ситуаціях. Тому ми готуємо спеціальну пам’ятку для тернополян, яка буде розповсюджена в кожну поштову скриньку, де буде розписано, що треба робити в випадку тої чи іншої ситуації».

Перші на черзі – працівники міськради, комунальних служб і великих підприємств, а далі і тернополяни. Їх підготовку беруть на себе ряд структур: Школа допризовної підготовки, військова частина, рятувальники, медуніверситет та військова кафедра економічного університету. Навчатимуть, як діяти та виживати під час бомбардування, обстрілів чи хімічної атаки, надавати медичну допомогу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *