Тактичну медицину в Україні обговорять на Міжнародній конференції

Тактичну медицину в Україні обговорять на Міжнародній конференції

19-21 січня 2015 р. в Українському домі в Києві відбудеться міжнародна конференція «Розвиток, стандартизація та впровадження тактичної медицини в Україні», організована Директором з гуманітарних ініціатив Світового Конґресу Українців (СКУ) д-ром Уляною Супрун

Тема конференції присвячена нинішнім потребам розвитку тактичної медицини в українській армії в умовах подальшої агресії Росії на Сході України. Тактична медицина спрямована на допомогу постраждалим у зонах активного конфлікту, евакуацію постраждалих у безпечну зону та на психологічну підготовку бійців, лікування бойових травм та психологічну і фізичну реабілітацію. Основними напрямками роботи конференції буде оцінка сучасного стану тактичної медицини в Україні, ознайомлення зі світовим досвідом і сучасними тенденціями в галузі тактичної медицини та механізм імплементації світового досвіду тактичної медицини в Україні.
Конференція пройде у форматі панельних лекцій та практичних тренінгів з українськими та міжнародними експертами. До співпраці зокрема запрошені Міністерство охорони здоров’я, Міністерство оборони, Міністерство внутрішніх справ, Служба безпеки, Національна гвардія, добровольчі батальйони та Державна прикордонна служба України.
У конференції візьмуть участь медики Збройних Сил України та інших служб безпеки і добровольчих батальйонів, представники неурядових організацій, військових вищих закладів, військові аташе, фахівці з тактичної медицини з НАТО, США, Великої Британії, Європейського Командування Збройних Сил США та офіційні представники з країн, членів НАТО.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *