Річницю Голодомору та річницю Майдану згадали в посольстві України в Азербайджані

Річницю Голодомору та річницю Майдану згадали в посольстві України в Азербайджані

Спроби російських ідеологів представити Майдан як «проект Заходу» не відповідає дійсності: українці вийшли боротись і вмирати за свою свободу і право самостійно вирішувати долю своєї країни. Про це, серед іншого, говорили Кроме этого, участникам круглого стола был продемонстрирован видео-материал о Революции Достоинства в Украине. Особенное внимание было акцентировано на том, что попытки российских идеологов представить Майдан как «проект Запада», в частности США или ЕС, не соответствует действительности: украинцы вышли бороться и умирали за свою свободу и право самостоятельно решать судьбу своей страны. у Посольстві України в Азербайджані. Там відбувся круглий стіл, присвячений річниці Великого Голоду в Україні та Річниці Революції Гідності.

10470767_1520543534853159_2152527509792949666_n

Учасники зустрічі: представники Мілі Меджлісу Азербайджану, політологи, експерти, представники активу української громади Азербайджану, а також студенти Бакинського слов’янського університету та журналісти.

Зустріч відбулась в атмосфері активних обговорень та дискусій. Українська сторона надала інформацію щодо причин та наслідків Великого Голоду в Україні у 1932-33 роках, продемонструвала документальні фільми з фрагментами архівів НКВС, а також свідчення тих, хто пережив цю жахливу трагедію в Україні.

Також учасникам круглого столу продемонстрували відеоматеріал про Революцію Гідності в Україні.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *