Посольство США в Москві звільнило всіх співробітників-росіян

Посольство США в Москві звільнило всіх співробітників-росіян

У посольстві США в Росії на керівних посадах не залишиться жодного росіянина. Американські конгресмени заявляють, що кадрові зміни робляться для того, щоб знизити залежність американського посольства від російського персоналу.

У той же час ИноСМИ відзначають, що, на думку експертів, такі дії з боку США можуть свідчити про те, що рішення було прийнято для того, щоб створити агентурну мережу в РФ під прикриттям посольства. Повідомляється, що процес зміни персоналу повинен завершитися в кінці наступного року, передає Joinfo.ua з посиланням на The International Business Times.

Текст законопроекту говорить про те, що кожну керівну посаду в дипломатичних представництвах США, які діють на території РФ, повинні займати громадяни США після ретельної перевірки їх біографії.

У той же час ИноСМИ відзначають, що цей крок викликаний підозрілістю американської сторони по відношенню до російських громадян. Так, на думку Юрія Рогулева, доцента МДУ, американська влада, можливо, припускаює, що хтось із російських співробітників посольств може «зливати» інформацію російській розвідці.

Також повідомляється, що на території РФ і на територіях межуючих з нею країн будуть створені спеціальні сховища для важливої інформації.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *